31 فروردين 1397

آرشيو هاي سايت


تیزر معرفی بیمارستان کرمان

وضعیت آب و هوا

SP_WEATHER_

°C

تهران - ایران

SP_WEATHER_
رطوبت: %
وزش باد: N at
 • slid1
 • slid2
 • slider8
 • slid3
 • slid4
 • slider5
 • slider6
 • slid2
 • slid4
 • slid1
 • slid3
 • slider7
 • Graphic1

فراخوان عمومی

فراخوان نوبت دوم تهيه دوربين مداربسته

فراخوان نوبت دوم تهيه دوربين مداربسته

بسمه تعالي فـراخوان شناسايي پيمانكار(نوبت دوم) شركت مديريت طرح و اجراء خانه سازي ايران (متعلق به سازمان...

فراخوان نوبت اول تهيه و نصب دوربين

فراخوان نوبت اول تهيه و نصب دوربين

فـراخوان شناسايي پيمانكار(نوبت اول) شركت مديريت طرح و اجراء خانه سازي ايران (متعلق به سازمان تأمين اجتماعي) در نظر دارد از...

››جدیدترین اخبار

مناقصه نوبت دوم اجـراي كـارهـاي سـاختمانـي و تـأسيساتـي پـروژه درمانگاه عمومی تأمين اجتماعي جم

مناقصه نوبت دوم اجـراي كـارهـاي سـاختمانـي و تـأسيساتـي پـروژه درمانگاه عمومی تأمين اجتماعي جم

فـراخوان مناقصه نوبت دوم شركت مديريت طرح و اجراء خانه سازي ايران (متعلق به سازمان تأمين اجتماعي) در نظر دارد جهت اجراي پروژه زير، پس از شناخت پيمانكاران از طريق مناقصه عمومي به انتخاب پيمانكار اقدام نمايد. شماره فراخوان عنوان پروژه برآورد براساس فهرست ‌بهاي سال 96 (ريال) 2/167/96 اجـراي كـارهـاي سـاختمانـي و...

كلنگ درمانگاه فريمان به زمين زده شد

كلنگ درمانگاه فريمان به زمين زده شد

به مناسبت هفته دولت كلنگ درمانگاه فريمان با حضور دكتر همتي عضو هيات مديره سازمان تامين اجتماعي ، آقاي قاضي زاده هاشمي نماينده مجلس شوراي اسلامي ، آقاي مهندس صديقي عضو هيات مديره شركت طرح و اجرا و ديگر مديران و مسئولين محلي در تاريخ 11 شهريور ماه...

آغاز عمليات احداث پلي كلينيك انزلي

آغاز عمليات احداث پلي كلينيك انزلي

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت طرح و اجرا خانه سازي ايران پلي كلينيك تخصصي بندرانزلي در تاريخ 9 شهريورماه به مناسبت هفته دولت با حضور نماينده مجلس شوراي اسلامي بندر انزلي آقاي خسته بند ، مديركل دفتر فني ومهندسي سازمان تامين اجتماعي آقاي مهندس فرج زاده ها...

درمانگاه تامین اجتماعى دیر به دست وزیر کار کلنگ زنى شد

درمانگاه تامین اجتماعى دیر به دست وزیر کار کلنگ زنى شد

به گزارش اداره کل روابط عمومى سازمان تامین اجتماعى، این درمانگاه در زمینى به مساحت ٥ هزار مترمربع و زیربناى یکهزار و ٨٠٠ مترمربع کلنگ زنى شد و طى هفته آینده براى ساخت، به پیمانکار تحویل داده مى شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعى در این مراسم اظهار داشت: تلاش...

كلنگ شعبه فشافويه به زمين زده شد

كلنگ شعبه فشافويه به زمين زده شد

به گزارش روابط عمومي شركت مديريت طرح و اجرا خانه سازي ايران طي مراسمي به مناسبت هفته دولت روز چهارشنبه 8 شهريورماه با حضور مديركل تامين اجتماعي شهرستان هاي استان تهران آقاي صالح پور ، معاون اجرايي شركت طرح و اجرا آقاي مهندس باقري و ديگر مسئولين ستادي و محلي...

افتتاح شعبه تامين اجتماعي ميرجاوه

ساختمان جدید تامین اجتماعی شعبه میرجاوه افتتاح شد

ساختمان جدید تامین اجتماعی شعبه میرجاوه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار، مدیران و معتمدان منطقه؛ افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،ساختمان جدید تأمین اجتماعی شعبه میرجاوه در زمینی به مساحت ١٠٥٨ متر مربع و زیربنای ١١٨٠ متر مربع در دو طبقه و اعتباری بالغ بر ٣ میلیارد تومان افتتاح شد.
مدیرکل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان دراین مراسم، اظهارداشت : فعالیت تأمین اجتماعی در این استان به سال ١٣٣٩ برمی گردد که با ٤ شعبه زاهدان ، زابل ، ایرانشهر و چابهار زیر نظر منطقه ٦ کرمان شروع به کار نمود و در سال ١٣٦٤ اداره کل استان مستقل شد.
محمدرضا رخشانی مقدم گفت: در حال حاضر اداره کل تامین اجتماعی سیستان وبلوچستان با ١٤ شعبه اصلی ، ١٠ شعبه اقماری و ٢ کارگزاری خدمات به مخاطبین ارائه می نماید.
وی با بیان این مطلب که سازمان تأمین اجتماعی ٥٠ درصد جمعیت کل کشور را تحت پوشش قرار داده عنوان کرد: این سازمان ماهیانه مبلغ ٥ هزار میلیارد در قالب تعهدات بلند مدت و کوتاه مدت به مخاطبین خود پرداخت می نماید که سهماین  استان از این مبلغ ماهیانه ٢٥ میلیارد تومان است.
رخشانی مقدم اظهار داشت: بیمه شدگان اصلی این استان در حال حاضر ١٨١ هزار نفرهستند که با احتساب اعضای خانواده ٦٥٥ هزار نفر می رسد.
وی گفت: تعداد بازنشستگان کل کشور ٢ میلیون و ٩٠٠ هزار نفر هستند که سهم استان ٦٢ هزار نفر از این تعداد است.
رخشانی مقدم کسب مقام سوم در وصولی کل کشور و احراز رتبه اول در اجرای برنامه عملیاتی را از توفیقات اداره کل استان در سال ٩٤ و سه ماهه اول ٩٥ بر شمرد و در ادامه به برخی از اقدامات انجام شده سازمان در دولت یازدهم اشاره کرد.
وی با بیان این مطلب که سازمان تأمین اجتماعی ماهیت وجودی اش حمایت از نیروی مولد کار است ،از کارفرمایان خواست تا در هنگام ارسال لیست حق بیمه دستمزدهای واقعی را ارسال نمایند و همچنین کارفرمایان و بیمه شدگان با بازرسان سازمان تامین اجتماعی همکاری لازم را داشته باشند.
مدیر کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان با اشاره به قانون بخشودگی جرائم از تمامی کارفرمایان تولیدی ، صنعتی و معدنی خواست تا با مراجعه به شعب سطح استان از ١٠٠ درصد بخشودگی جرائم و تقسیط اصل بدهی استفاده نمایند
میهنی فرماندار شهرستان میرجاوه نیز در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از اقدام سازمان تأمین اجتماعی که با احداث ساختمان اداری مناسب در این شهرستان در جهت فراهم ساختن زمینه خدمت رسانی به مردم گامی بلند برداشته فرا رسیدن هفته تأمین اجتماعی را به کلیه کارکنان سازمان تبریک گفت.
میهنی در ادامه اظهار داشت: ارائه خدمت به مردم در قالب تأمین اجتماعی ، ارائه خدمت به نیازمندانی است که در طول مدت کاری خود بیشترین خدمات را به جامعه ارائه می دهند و این ارائه خدمت در واقع به منزله تشکر و قدردانی از خدمات افرادی است که موجبات رشد و ترقی جامعه را فراهم می آورند و آسایش و سلامت خود را برای تأمین سلامت جامعه و بهبود شرایط زیستی و امکاناتی که ما در جامعه از آنها استفاده می کنیم به خطر انداخته اند.
جمشیدنژاد معاون سیاسی و اجتماعی استاندار نیز طی این مراسم گفت : احداث ساختمان تأمین اجتماعی در این نقطه از  کشور نشان توجه دولت به این منطقه است و تشخیص ضرورتهای شهرستانی که رو به رشد است و آینده خوبی خواهد داشت.
وی با بیان این مطلب که امیدواریم با احداث این ساختمان که فضای اداری مناسبی جهت کارکنان و مخاطبین سازمان فراهم شده ما شاهد افزایش بیمه شدگان این شهرستان طی سالهای آتی باشیم از تمامی دست اندرکاران ساخت و اتمام این پروژه قدردانی نمود و در پایان نیز فرا رسیدن هفته تأمین اجتماعی را نیز به تمامی کارکنان تأمین اجتماعی تبریک گفت.

 

IMG 0792IMG 0804IMG 0814IMG 0818

 

پیوندها

 • logo links 02
 • logo links 03
 • logo links 04
 • logo links 08 cop 5
 • logo links 08 copy
 • logo links 08 copy 2
 • logo links 08 copy 3
 • logo links 08 copy 4
 • logo links 08

آخرین اخبار

آمار بازدید

259077
امروزامروز25
دیروزدیروز83
هفته جاریهفته جاری444
ماه جاریماه جاری1946
آمار بازدید کلآمار بازدید کل259077

شرکت مدیریت طرح و اجرای خانه سازی ایران

 

شركت در آبان ماه 1347 با هدف احداث واحد هاي مسكوني ارزان قيمت براي كارگران و كشاورزان با سرمايه گذاري اوليه بانك رفاه و سازمان تامين اجتماعي تشكيل گرديد . اين شركت طي ساليان بعد با توجه به نيازهاي فيزيكي سازمان به ارائه خدمات مختلف بهداشتي ، درماني ، اداري و رفاهي به بيمه شدگان و كاركنان خود تبديل به بازوي فني و مهندسي سازمان در جهت انجام خدمات طراحي ، نظارت ، اجرا و مديريت بر پروژه هاي عمراني سازمان گرديد .

بیشتر بخوانید...

طراحی وب سایت و طراحی وبسایت توسط پردازش اطلاعات وانیا